REVIVE

REVIVE

Revive Scholarships

 

 

Eliana Pescagila – Video Crew Scholarship

Charlotte Vrooman – Video Crew Scholarship

Madison Ebersol – Video Crew Scholarship

Brynn Smith – Single Convention Scholarship

Alora Sedillo – Single Convention Scholarship

Matilda Manda – Single Convention Scholarship

Adam Sedillo – Single Convention Scholarship

Sophia Payne – Single Convention Scholarship

Muzik Fox – Single Convention Scholarship

Ella Showers – Single Convention Scholarship

Allie Whitbey – Single Convention Scholarship

Samantha Glenn – Single Convention Scholarship

Mika Scates – Elite Honored Dancer

Brooke Faber – Honored Dancer Nominee

Mika Scates – Honored Dancer Nominee

Shelby Cooper – Honored Dancer Nominee

Eloise Gerding – Honored Dancer Nominee

Emily Vlachynsky – Honored Dancer Nominee

Grace Fisher – Honored Dancer Nominee

Lucy Rolwing – Honored Dancer Nominee

Adlie White – Honored Dancer Nominee

Piper Plues – Honored Dancer Nominee

Tessa Jenks – Honored Dancer Nominee

Sophia Chase – Honored Dancer Nominee

Addison Hoffman – Honored Dancer Nominee

Carlisle Norden – Honored Dancer Nominee

Layne Johnson – Honored Dancer Nominee

Janelly Lasanta-Palacios – Honored Dancer Nominee

Corinne Pingrey – Honored Dancer Nominee

Kenzie Von Talge – Honored Dancer Nominee

Emma Cardetti – Honored Dancer Nominee

Gabriella Hardy – Honored Dancer Nominee

Campbell Allen – Honored Dancer Nominee

Pierce Plues – Honored Dancer Nominee

Quinton Blackburn – Honored Dancer Nominee

Alyssa Sims – Honored Dancer Nominee

Sophie Connell – Honored Dancer Nominee

Delany Batterson – Honored Dancer Nominee

 

 

 

 

 

 

RADIX

Jan 26-28

Kansas City, MO

 

Radix Scholarships 

Quinton Blackburn – Choice Artist chosen by Brian Friedman 

Eliana Pescagila – Choice Artist chosen by Kayla Radomski 

 

Eloise Gerding – Mini Protege Scholarship Winner 

Corinne Pingrey – Teen Protege Scholarship Winner 

Delany Batterson – Senior Protege Scholarship Winner 

Kenzie Von Talge – Senior Protege Scholarship Winner 

 

Brighton Lenger – Junior Protege Scholarship Runner Up 

Ella McCanless – Junior Protege Scholarship Runner Up 

Lilly Broswell – Teen Protege Scholarship Runner Up 

Sophia Chase – Teen Protege Scholarship Runner Up 

Addison Hoffman – Teen Protege Scholarship Runner Up 

Janelly Lasanta-Palacios – Teen Protege Scholarship Runner Up 

Sophia Payne – Teen Protege Scholarship Runner Up 

Piper Plues – Teen Protege Scholarship Runner Up 

Aleah Willenberg – Teen Protege Scholarship Runner Up 

Gabriella Hardy – Senior Protege Scholarship Runner Up 

Pierce Plues – Senior Protege Scholarship Runner Up 

Alyssa Sims – Senior Protege Scholarship Runner Up 

Kayla Von Talge – Senior Protege Scholarship Runner Up 

 

Samantha Glenn – Cutting Edge in Tap 

Cole Riney – Cutting Edge in Tap 

Quinton Blackburn – Cutting Edge in Jazz 

Olivia Borsheski – Cutting Edge in Jazz 

Mackenzie Hoffman – Cutting Edge in Jazz 

Layne Johnson – Cutting Edge in Jazz 

Olivia Naydyhor – Cutting Edge in Jazz 

Eliana Pescagila – Cutting Edge in Jazz 

Allie Whitbey – Cutting Edge in Jazz 

Reece Adams – Cutting Edge in Ballet 

Avery Allen – Cutting Edge in Ballet 

Violet Borsheski – Cutting Edge in Ballet 

Sophie Connell – Cutting Edge in Ballet 

Carlisle Norden – Cutting Edge in Ballet 

Katelin OdNeal – Cutting Edge in Ballet 

Lucy Rolwing – Cutting Edge in Ballet 

Adam Sedillo – Cutting Edge in Ballet 

Quinn Butcher – Cutting Edge in Hip Hop 

Eleanor Lybarger – Cutting Edge in Hip Hop 

Anna Marcks – Cutting Edge in Hip Hop 

Isabella Morris – Cutting Edge in Hip Hop 

Ella Naydyhor – Cutting Edge in Hip Hop 

Josey Hulen – Cutting Edge in Musical Theatre 

Callie Kempf – – Cutting Edge in Musical Theatre 

Maragaret Manda – Cutting Edge in Musical Theatre 

Mika Scates – Cutting Edge in Musical Theatre